Funkcjonalności

Poznaj dokładny opis wszystkich funkcjonalności Roomio i wprowadź to rozwiązanie do swojego hotelu!

Informacje o hotelu

ROOMIO całkowicie zastąpi przestarzałe tradycyjne segregatory z ofertą i informacjami o hotelu, jego atrakcjach czy okolicy, które wymagają ciągłych zmian, wymian czy uzupełnień. Nowe rozwiązanie zapewnia, szybki i łatwy dostęp do informacji. Dzięki Roomio gość zawsze będzie miał przed sobą świeżą i atrakcyjną wizualnie ofertę hotelu. Zmiana zawartości jest banalna i zajmuje kilka minut. Nie trzeba nic drukować, nie trzeba czekać.
Więcej

Marketing spersonalizowany

ROOMIO daje możliwość dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb gości. Dzięki personalizacji, pracownik może wysyłać oferty dedykowane lub komunikaty tylko do wybranych osób, co pozwala na pełne zaspokajanie indywidualnych potrzeb każdego z gości oraz podnosi komfort pobytu.
Więcej

Sprzedaż doskonała

ROOMIO to wszystkie oferty w jednym miejscu. W łatwy i szybki sposób można zamówić obiad czy kolację do pokoju, zarezerwować stolik w hotelowej restauracji, umówić się na zabieg SPA czy też zamówić inną usługę oferowaną przez hotel (np. rezerwacja toru bilardowego). Ułatwiony dostęp do oferty istotnie podnosi sprzedaż hotelu.
Więcej

Wielojęzyczność

ROOMIO nie ma ograniczeń do ilości obsługiwanych języków. To hotel decyduje w ilu i w jakich językach ma być dostępny.
Więcej

Wiadomości

Twój gość nie przeoczy już żadnej specjalnej oferty. Ta funkcja to przestrzeń do zindywidualizowanej wymiany informacji. Wszystkie otrzymane wiadomości są dostępne w dowolnym momencie. Twój gość może również przesłać każde, niestandardowe życzenie bezpośrednio do recepcji.
Więcej

Podgląd rachunku

Pełna kontrola rachunku hotelowego. Goście mają stały dostęp do historii swojego rachunku, widzą pełną listę zakupionych usług oraz ich podsumowanie. Ta funkcja może być wyłączona, jeśli nie chcemy aktualizować danych na bieżąco.
Więcej

Integracja z BMS

Dzięki aplikacji ROOMIO można sterować klimatyzacją, oświetleniem czy zasłonami w pokoju.
Więcej

Radio, zegar i budzik

ROOMIO to również radio odbierające wiele stacji, dzięki czemu umila pobyt gościom w pokoju. Funkcja budzika zadba o punktualną pobudkę.
Więcej

Rezerwacja

Szybka i sprawna rezerwacja naszego kolejnego pobytu. Goście docenią łatwość rezerwacji, a my zaoszczędzimy prowizję płaconą portalom rezerwacyjnym.
Więcej

Roomservice

Jeśli Twój gość potrzebuje nowy ręcznik, przybory do szycia lub zapomniał pasty do zębów to może je zamówić za pomocą jednego przycisku. Aplikacja wysyła automatyczne powiadomienia do personelu z Staff Helper.
Więcej

Ankieta

Komfort pobytu i zadowolenie gości jest kluczem do sukcesu. Funkcja ankiety to łatwy i szybki sposób na uzyskanie odpowiedzi dotyczących oceny hotelu, jakości obsługi czy oferty usług. Dzięki ankiecie otrzymujemy istotne informacje od gości, które pozwolą lepiej poznać ich oczekiwania.

Więcej

Program TV

ROOMIO to przewodnik po programach telewizyjnych dostępnych w hotelu. Można wyszukiwać programy po rodzaju, a także wybrać interesujący nas język.

Więcej

Kalendarz

Funkcja kalendarza informuje o wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych odbywających się w hotelu czy w okolicy.
Więcej

Newsletter

Gość może poznać nasze kolejne oferty dzięki zapisaniu się do newslettera.
Więcej

Pogoda

Urządzenie pokazuje aktualną pogodę wraz z prognozą na najbliższe dni. Dzięki temu możemy łatwiej planować naszą aktywność poza hotelem.
Więcej

Rozrywka online

Stały kontakt i dostęp do internetu stał się nieodłącznym elementem naszego życia. Dlatego też, dbając o komfort i potrzeby gości, aplikacja swobodnie pozwala korzystać z internetu przy zachowaniu pełnej anonimowości. Dodatkowo można skorzystać z gier i muzyki.
Więcej

Staff Helper

System ROOMIO jest zintegrowany z systemem STAFF HELPER, aplikacją mobilną dla personelu hotelowego. Bezpośrednio do aplikacji przekazywana jest wiadomość m.in. czy sprzątnąć pokój. Takie działanie sprawia, że goście są obsłużeni w maksymalnie krótkim czasie. Komunikaty z aplikacji pomagają przydzielać obowiązki do poszczególnych osób oraz w pełni kontrolować stan ich realizacji.
Praca personelu staje się szybsza i bardziej wydajna, a Ty możesz monitorować sytuację w hotelu. Skutecznie reagujesz na potrzeby gości, zarządzasz pracą personelu, zyskujesz czas i pieniądze.

Więcej

Kamery

Możemy zobaczyć co dzieje się w różnych miejscach w hotelu lub obok niego, np. jak dużo osób jest na basenie czy w restauracji.
Więcej

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

Masz pytania lub wątpliwości? Chcesz sprawdzić czy to na pewno produkt dla Ciebie?
Napisz do nas – odpowiemy najszybciej, jak będzie to możliwe.