Dowiedz się więcej o funkcjonalnościach usługi roomio

Umów się z naszym przedstawicielem na bezpłatną prezentację!

aplikacja hotelowa z przejrzystym menu

Przejrzyste menu

Menu główne zostało dopasowane do potrzeb indywidualnych hotelu. Dzięki temu już po włączeniu urządzenia nazwa obiektu oraz logo są widoczne na pierwszym planie. Dodatkowo aplikacja została tak zaprogramowana, aby wyświetlać miejsce, datę, godzinę oraz temperaturę na zewnątrz. Spis menu to wyświetlane interaktywne ikony, dzięki którym łatwo i szybko przechodzimy do zawartości poszczególnych zakładek. Menu główne zawiera m.in. takie zakładki: o hotelu • galeria • grafik • room service • rezerwacje SPA • menu restauracji • zamówienie do pokoju • rachunek

Wszystko po to, by gość miał pełny dostęp do wiedzy o hotelu oraz do usług.

mobilna strona hotelu

Podgląd rachunku

Ważnym dla gości elementem aplikacji jest pełna kontrola rachunku hotelowego. Dzięki ROOMIO goście mają stały dostęp do historii swojego rachunku, widzą pełną listę zamawianych usług oraz informację o kwocie jaką muszą uregulować. 

ROOMIO daje również możliwość wymeldowania się za pomocą kilku kliknięć na ekranie urządzenia. 


zamówienia on-line w aplikacji hotelowej

Zamówienia on-line

ROOMIO to wszystkie informacje o hotelu oraz ofercie w jednym miejscu. W łatwy i szybki sposób można wybrać dowolną usługę oraz zarezerwować ją na dogodną dla nas godzinę.

​Goście mogą zamówić dodatkowy zestaw kosmetyków, zamówić posiłek do pokoju lub umówić się na zabieg SPA. 

rezerwacja w aplikacji mobilnej hotelu

Rezerwacje i kalendarz

Funkcja kalendarza informuje o wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych odbywających się w okolicy oraz o atrakcjach, które warto zobaczyć, również tych oferowanych przez hotel. W nim również znajdują się informacje dotyczące terminu np. konferencji odbywającej się w hotelu, w której mamy uczestniczyć. 

Dzięki ROOMIO w łatwy i szybki sposób można wybrać dowolną usługę oraz zarezerwować ją na dogodną dla nas godzinę. Aplikacja pozwala także na rezerwację stolika w restauracji na dogodną dla nas godzinę jak również dodatkowych usług typu sprzątanie lub wymiana ręczników.


interaktywna obsługa gościa hotelowego

Komunikator

ROOMIO to stały kontakt z obsługą hotelu.

Opcja Komunikator, pozwala gościom w każdej chwili porozmawiać z personelem, uzyskać dodatkowe informacje, dopytać o szczegóły interesujących nas atrakcji czy zabiegów SPA oraz umówić się na spotkanie np. z Menagerem Hotelu.

nowoczesna aplikacja hotelowa

Wiadomości

Każdy z gości po zameldowaniu się otrzymuje dostęp do spersonalizowanej skrzynki wiadomości. W ten sposób, zarówno personel jak i sam gość, mają stały kontakt ze sobą. To przestrzeń do wymiany informacji, wysyłki specjalnych ofert czy odpowiedzi na pytania gości pojawiające się w czasie pobytu. O nowo otrzymanej wiadomości gość jest informowany za pomocą migającej ikony koperty, znajdującej się w górnym lewym rogu ekranu. Wszystkie otrzymane wiadomości są zapisane na indywidualnym koncie gościa i dostępne w dowolnym momencie.


nowa aplikacja mobilna dla hotelu

Dostęp do internetu

Stały kontakt i dostęp do informacji on-line stał się nieodłącznym elementem naszego życia. Dlatego też, dbając o komfort i  potrzeby gości, ROOMIO pozwala swobodnie korzystać z internetu, nie wpływając na funkcjonowanie samej aplikacji.

aplikacja do obsługi w hotelu

BMS – sterowanie urządzeniami w pokoju

Urządzenie, na którym zainstalowany jest system ROOMIO mieści w sobie wiele rozwiązań. Goście mają całkowitą swobodę i wygodę w dostosowaniu przestrzeni hotelowej do swoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki niemu możemy sterować klimatyzacją, oświetleniem czy zasłonami w pokoju jak również przełączać kanały TV dzięki opcji pilota.


aplikacja hotelowa na smartfona

Kamery 360

Dzięki ROOMIO goście mają możliwość podglądu tego co dzieje się w różnych miejscach w hotelu, z zainstalowanych w obiekcie kamer 360o. Ta funkcja pozwala gościom sprawdzać co dzieję się w danym miejscu w hotelu, np. jak dużo osób jest na basenie lub sprawdzić ruch w restauracji.

aplikacja do obsługi małego hotelu

Radio, budzik

ROOMIO to również radio odbierające wiele stacji, dzięki czemu umila pobyt gościom w pokoju. 

Funkcja budzika zadba o spokojny sen i punktualną pobudkę. Jeśli jednak gość woli zamówić budzenie za pośrednictwem recepcji, taką usługę może zgłosić również za pomocą aplikacji, wysyłając wiadomość z prośbą o budzenie.  


aplikacja mobilna dla dużego hotelu

Marketing spersonalizowany

ROOMIO to kontakt z każdym gościem i możliwość dopasowania oferty do jego indywidualnych potrzeb. Dzięki personalizacji, pracownik może wysyłać oferty dedykowane lub komunikaty tylko do wybranych osób, co pozwala na pełne zaspokajanie potrzeb każdego z gości oraz podnosi komfort pobytu.

najlepsza interaktywna obsługa gościa hotelowego

Newsletter i pop-up

Newsletter — Dzięki wysyłce newslettera, mamy pewność, że o wszystkich istotnych informacjach oraz pojawiających się w czasie pobytu nowościach goście są powiadamiani na bieżąco i najszybciej jak się da, otrzymując kompleksowy pakiet wiedzy w jednej wiadomości.

​POP-up — Szybki, łatwy i atrakcyjny sposób dostarczenia gościom informacji. To funkcja, która pozwala na spersonalizowaną wiadomość powitalną, dzięki której nasz gość od samego początku może poczuć się wyjątkowo. Za pośrednictwem POP-up możemy wysłać w dowolnym momencie komunikat w przyjemnej dla oka formie banneru informacyjnego, który wyświetli się na urządzeniu również wtedy, gdy będzie np. przeglądane menu.


aplikacja do obsługi każdego hotelu

Zarządzanie usługami i personelem

Indywidualizacja systemu pozwala na tworzenie własnych ofert i umieszczanie w menu tych informacji, które chcemy pokazać gościom. Dzięki opcji zamawiania usług za pomocą ROOMIO i integracji systemu z innymi aplikacjami, informacje szybko trafiają do danych pracowników a menedżer dokładnie wie na jakim etapie realizacji jest dane zadanie oraz może sam przydzielać pracowników do poszczególnych zleceń.

mobilna ankieta w hotelu

Ankieta

Komfort pobytu i zadowolenie gości jest kluczem do sukcesu. Funkcja ANKIETA to łatwy i szybki sposób na uzyskanie odpowiedzi dotyczących oceny hotelu, jakości obsługi czy oferty usług. Dzięki takiemu rozwiązaniu, otrzymujemy istotne informacje od gości, które pozwolą lepiej poznać ich oczekiwania.   


aplikacja hotelowa

Baza danych o gościach

ROOMIO to baza wiedzy o gościach. Historia operacji pozwala lepiej poznać upodobania i potrzeby gości.

Dzięki temu jesteśmy w stanie lepiej sprostać ich oczekiwaniom oferując to, czego naprawdę potrzebują, a gdy wrócą, przywitać ich ofertą przygotowaną specjalnie dla nich.  

nowoczesna aplikacja hotelowa dla wszystkich

Usługa w chmurze

Informacje znajdujące się na danym urządzeniu są automatycznie zapisywane również w chmurze. Dzięki tej funkcjonalności, dostęp do informacji o preferencjach gości są dostępne w każdym momencie. Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się w sieci hoteli. Każdy z obiektów ma dostęp do informacji o swoich gościach, niezależnie od tego kiedy i które miejsce odwiedzili.

Nie czekaj skontaktuj się z nami już dziś!